SONAX Air Clim Power Cleaner 100 ml - Odświeżacz do klimatyzacji o zapachu green lemon
 • SONAX Air Clim Power Cleaner 100 ml - Odświeżacz do klimatyzacji o zapachu green lemon

SONAX Air Clim Power Cleaner 100 ml - Odświeżacz do klimatyzacji

KOD PRODUKTU: 323.941

Czyści i odświeża klimatyzację, nawiewy i wnętrze. Probiotyk

33,19 zł
Brutto
Pojemność
Zapach
Ilość sztuk

Stan
dostępny
Czas dostawy
do 2 dni roboczych
 • Koszt wysyłki
 • 323.941

  SONAX Clima Power Cleaner jest preparatem przeznaczonym do odświeżania układu klimatyzacji, nawiewów i wnętrz pojazdów. To odświeżacz klimatyzacji do auta, który czyści zabrudzone nawiewy i neutralizuje zapach. Niezwykle łatwy w użyciu (występuje jako odświeżacz klimatyzacji spray) pozwala na samodzielne oczyszczenie układu klimatyzacji w ciągu 15 minut. Usuwa nieprzyjemne zapachy pleśni, dymu tytoniowego oraz pochodzenia zwierzęcego. Pozostawia świeży zapach. Nadaje się także do układów klimatyzacji w pomieszczeniach biurowych i mieszkalnych.


  Odświeżacz klimatyzacji i nawiewów

  Zapachy klimatyzatora nie zawsze są przyjemne, należy wtedy skorzystać z dezynfekcji układu klimatyzacji oraz eliminacji bakterii za pomocą Klima Fresh.

  Efekty działania:

  - Dezynfekcja układu klimatyzacji

  - Dezynfekcja nawiewów

  - Poprawia zapach klimatyzacji

  - Neutralizacja nieprzyjemnych zapachów

  - Usprawnia klimatyzację

  - Eliminacja bakterii

  - Neutralny zapach

  -Odświeża wnętrze samochodu i zapewnia świeży zapach

  - Szybkie czyszczenie i czyste wnętrze samochodu

  Zastosowanie:

  - Klimatyzacja domowa - klimatyzator domowy

  - System wentylacyjny w biurowcach

  - W klimatyzacji samochodowej

  Sposób użycia:

  Zamknąć wszystkie drzwi i okna. Ustawić nadmuch powietrza na maksymalną siłę, recyrkulację na obieg zamknięty, klimatyzację na zimno. Przesunąć fotel kierowcy maksymalnie do przodu i położyć oparcie. Odświeżacz klimatyzacji spray postawić za siedzeniem kierowcy. Wcisnąć przycisk sprayu, tak aby się zablokował. Wyjść z samochodu. Po upływie ok 10 minut odświeżanie powinno się zakończyć. Można wejść do samochodu. Wyrzucić zużyty pojemnik i przewietrzyć samochód przed jazdą. Recyrkulację ustawić na obieg otwarty.

  SONAX Clima Power Cleaner to odświeżacz klimatyzacji i nawiewów, który pozwala na szybkie czyszczenie klimatyzacji samochodowej. Sprawny układ klimatyzacji to must have do komfortowej jazdy samochodem.

  Odświeżanie klimatyzacji to jedna z czynności, która pozwala na prawidłowa eksploatacja klimatyzacji. W celu sprawnego działania zaleca się regularne odświeżanie układu klimatyzacji wraz z wymianą filtra kabinowego raz w roku. Nieprzyjemne zapachy wydobywają się z klimatyzacji z powodu rozwijających się tam grzybów, które mogą być przyczyną alergii.

  Zobacz wideo i sprawdź jak użyć odświeżacz klimatyzacji do auta i zapewnić sprawny układ klimatyzacji, świeży zapach i czyste wnętrze samochodu.

  https://www.youtube.com/watch?v=EPuiImu3YQM

  9 produktów, z tej samej kategorii

  Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: