Woski / Zabezpieczenie lakieru

Najlepsza ochrona lakieru - woski i środki zabezpieczające

W ofercie znajdują się różne rodzaje wosków, w tym twardy wosk w płynie, Sonax wosk na mokro, naturalne woski carnauba, oraz preparaty zabezpieczające zapewniające długotrwałą ochronę lakieru przed szkodliwym działaniem czynników atmosferycznych, takich jak promieniowanie UV, korozja czy zarysowania.Woski Sonax - długotrwała ochrona lakieru, głęboki połysk i intensywny kolor

Znakomity wosk twardy chroni i pielęgnuje lakiery zwykłe, nadaje się także do lakierów metalizowanych oraz tworzyw sztucznych. Po użyciu karoseria nabiera intensywnego koloru, wosk nadaje głęboki połysk, sprawia, że samochód prezentuje się jak nowy.

Sonax wosk twardy nie zawiera środków ściernych, dzięki czemu jest łagodny i chroni karoserię, jednocześnie zabezpiecza go przed negatywnym wpływem czynników atmosferycznych, nie pozostawia przy tym żadnej rysy.

W ofercie można znaleźć także wosk na bazie innowacyjnej technologii Hybrid Net Protection do regeneracji i polerowania zniszczonych lakierów, który jednocześnie chroni lakier przed szkodliwymi czynnikami atmosferycznymi i nadaje lustrzany połysk.

Woski na bazie carnauby są naturalnymi woskami, które zapewniają łagodną pielęgnację lakieru i ożywiają kolor. Są one łatwe w użyciu, nie pozostawiają smug po wyschnięciu i zabezpieczają lakier przed szkodliwymi promieniami UV.

Wszystkie woski zapewniają długotrwałą ochronę lakieru oraz łatwość w rozprowadzaniu i polerowaniu. Sposób użycia każdego produktu jest wyjątkowo łatwy i intuicyjny, opakowanie dostosowane jest do potrzeb klientów a pojemność produktu, jest dopasowana do wielkości samochodu.Trwała powłoka ochronna i intensywny połysk dzięki preparatom zabezpieczającym

W ofercie dostępne są preparaty ceramiczne, które tworzą trwałą powłokę ochronną na powierzchni lakieru. Dzięki temu samochód jest zabezpieczony przed negatywnym wpływem czynników atmosferycznych, a jednocześnie nabiera intensywności i lśniącego połysku.

Innym preparatem zabezpieczającym jest powłoka hydrofobowa, która zapobiega osadzaniu się zabrudzeń na powierzchni karoserii. Powłoka ta utrudnia również przyleganie kropelek wody, co ułatwia mycie samochodu.

Dostępne są także preparaty zabezpieczające przed rdzą i korozją, które chronią elementy metalowe przed szkodliwymi czynnikami atmosferycznymi i zapewniają im długotrwałą ochronę.Nie wiesz, na jaki wosk lub preparat wybrać? Sprawdź naszą ofertę!

Woski / Zabezpieczenie lakieru

Jest 17 produktów.

Wyświetlone 1-12 z 17 przedmiotów