Pielęgnacja opon

Produkty Sonax do opon

Jeśli zależy Ci na schludnym wyglądzie swojego auta, musisz dbać nie tylko o lakier. Równie istotne są opony! Niestety to one brudzą się najszybciej i najłatwiej. Z pomocą przychodzą produkty z serii SONAX Xtreme do konserwacji opon. Każdy z nich zapewnia długotrwały efekt, zwłaszcza przy regularnym stosowaniu i skutecznie chronią opony przed przedwczesnym starzeniem.

Nie wiesz, na jakie kosmetyki się zdecydować? Sprawdź naszą ofertę!Najlepsze produkty do nabłyszczania opon

Głęboki połysk zapewni twoim oponom produkt SONAX XTREME Żel do nabłyszczania opon. Produkt najwyższej jakości, nadaje efekt mokrej opony tzw. wet look i wydobywa z nich głęboką czerń, dzięki czemu wyglądają jak nowe. Składniki zawarte w preparacie skutecznie chronią opony przed warunkami atmosferycznymi, a konsystencja żelu zapewnia łatwą i równomierną aplikację.

Podobny efekt otrzymacie używając produktu SONAX XTREME Preparat do nabłyszczania opon. Dzięki niemu opony wyglądają dobrze i są chronione. Zapewnia też przyjemny i prosty sposób użycia.

Dzięki SONAX XTREME Preparat do konserwacji elementów gumowych dokładnie oczyścisz opony i wszystkie części gumowe w samochodzie zachowując ich elastyczność. Doskonale konserwuje gumę, ożywia kolory.

Równie dobrze zabezpiecza opony SONAX XTREME Pianka do opon. Wystarczy spryskać i gotowe! Jedna puszka wystarcza do pielęgnacji aż 24 opon.

SONAX XTREME do pielęgnacji opon i gumy głęboko wnika w strukturę gumy zapewniając jej długotrwałą powłokę ochronną. Chroni opony przed blaknięciem i brązowym zabarwieniem. Produkt nada się do wszystkich rodzajów opon.Z produktami Sonax Xtreme błyszczący wygląd opony utrzymuje się do kilku tygodni

Opona to element samochodu, który najbardziej narażony jest na kontakt z niekorzystnymi czynnikami i brudem. Wpływają one nie tylko na wygląd, ale również ich trwałość. Właśnie dlatego tak ważny jest odpowiedni wybór kosmetyków samochodowych. Polecamy skorzystanie z naszej oferty.

Pielęgnacja opon

Jest 5 produktów.

Wyświetlone 1-5 z 5 przedmiotów