Auto Detailing

Chcesz, by Twoje auto wyglądało efektownie? Jeśli nie wiesz, od czego zacząć to polecamy Ci Auto Detailing! Ta dziedzina konserwacji aut skupia się na estetyce i wpływa na to jak prezentuje się samochód.

Sprawdź przygotowany przez nas Poradnik Auto Detailingowy SONAX Profiline. Dzięki niemu wyciśniesz z naszych produktów jeszcze więcej! Polecamy go szczególnie profesjonalistom, ale wskazówki w nim zawarte przydadzą się również początkującym!

pdf icon Katalog Sonax Profiline Auto Detailing 2022


Co wchodzi w skład Auto Detailingu?

Na usługi i czynności związane z Auto Deatailingiem składają się:

  1. Czyszczenie auta na zewnątrz - mycia silnika i komory silnika (tutaj z pomocą przychodzi myjka ciśnieniowa), felg, przodu samochodu, okolic drzwi i wlewu paliwa, dekontaminacja, ręczne mycie pozostałych elementów m.in. plastików zewnętrznych, osuszanie pojazdu i usuwanie zanieczyszczeń - śladów smoły czy żywicy
  2. Czyszczenie wnętrza auta - podsufitki, deski rozdzielczej, siedzeń, dywaników, tapicerki skórzanej, drzwi, plastików wewnętrznych, mycia szyb, lusterek i odświeżanie wnętrza.
  3. Renowacja lakieru - analiza stanu powłoki lakierniczej, polerowanie, zabezpieczanie lakieru np. poprzez nakładanie wosku, polimery lub stosowanie powłoki ceramicznej. Do tego etapu niezbędne będą akcesoria polerskie m.in. polerki rotacyjne, mimośrodowe i Dual Action oraz najwyższej jakości kosmetyki samochodowe.
  4. Wykończenie - mycie szyb, opon i inspekcja końcowa
  5. Dbanie o dodatkowe elementy - czyszczenie dachów tekstylnych, elementów plastikowych szyb czy paneli szklanych, reflektorów, folii i kloszów reflektorów.
  6. Inspekcja końcowa - czyli usunięcie ewentualnych niedociągnięć przed wydaniem samochodu.


Auto Detailing to najlepszy sposób na to, by poprawić wygląd samochodu

Korzystanie z Auto Detailingu to nie tylko moda, to przede wszystkim dbanie o estetykę samochodu i sposób, aby przedłużyć jego żywotność. Poprzez odpowiednio dobrane kosmetyki samochodowe możemy zapewnić trwałość i osiągnąć efekt auta prosto z salonu.


Studio Detailingowe czy praca we własnym garażu?

Początek przygody z Auto Detailingiem nie jest prosty - konieczne są odpowiednie miejsce, akcesoria, produkty no i oczywiście umiejętności. Czyszczenie czy polerowanie auta to proces, którego nie powinno się przyspieszać. Zaangażować trzeba się więc w stu procentach.

Coraz więcej profesjonalistów w tej dziedzinie postanowiło otworzyć Auto Detailing. Zapewniają oni najwyższej jakości usługi. To głównie im polecamy nasz Poradnik Auto Detailingowy SONAX Profiline, w którym pokazujemy jak wykorzystać produkty dostępne w naszym sklepie w stu procentach.

Przeprowadzimy Was przez wszystkie etapy pielęgnacji pojazdu. Z nami Twoja praca będzie szybsza i wydajniejsza! Pobierz nasz poradnik:

pdf icon Katalog Sonax Profiline Auto Detailing 2022