Tapicerka materiałowa i wykładzina

Produkty Sonax do tapicerki

Pielęgnacja samochodu to zarówno dbanie o karoserię i opony, jak i wnętrze - plastiki oraz tapicerkę, a ta brudzi się szybko i łatwo. W tej kategorii znajdziesz produkty SONAX, które pomogą Ci zadbać o te elementy samodzielnie, bez kosztownej wizyty u specjalisty.

Produkty Sonax do czyszczenia tapicerki, wykładzin podłogowych i plastików usuną uporczywe zabrudzenia, nieprzyjemne zapachy i zaimpregnują czyszczoną powierzchnię.

Nie wiesz, na jakie kosmetyki się zdecydować? Sprawdź naszą ofertę!Pozbądź się najbardziej uporczywych zabrudzeń

Sonax Xtreme pianka do czyszczenia tapicerki usuwa nieprzyjemne zapachy np. dymu papierosowego oraz plamy pochodzące z takich źródeł jak czekolada, kawa czy Cola. Odświeża kolory i powierzchnie oraz co ważne, jest bardzo łatwa w aplikacji. Nadaje się idealnie do każdego rodzaju tapicerki w tym alcantary.

Podobny efekt otrzymasz wybierając produkt Sonax Xtreme preparat do czyszczenia wnętrza samochodu. Dzięki intensywnemu działaniu skutecznie czyści takie elementy wnętrza pojazdu jak np. boczki drzwiowe, tapicerka czy podsufitka. Pozostawia długotrwały, świeży zapach.

Odplamiacz do tapicerki Sonax Xtreme to preparat przeznaczony to usuwania najtrudniejszych plam - po kremie do opalania, smarze, paście do butów, długopisie itd. 

Produkt Sonax Impregnat zabezpiecza od przeciekania dachy kabrioletów, pozwala uniknąć różnic w odcieniu koloru. Zapobiega wnikaniu brudu i wilgoci w fotele i dywaniki z materiałów. Zarówno Impregnat, jak i Odplamiacz nadają się do wszystkich rodzajów tapicerki łącznie z alcantarą. 

Ścierecza Sonax Turbo szybko, gruntownie i skutecznie usuwa plamy kokpitu, podsufitki, wykładzin, dywaników, siedzeń czy tapicerki. Jedna wystarczy na cały samochód!Polecamy skorzystanie z naszej oferty!

Tapicerka materiałowa i wykładzina

Jest 9 produktów.

Wyświetlone 1-9 z 9 przedmiotów