Szyby

Produkty Sonax do szyb

Czyste i przejrzyste szyby w samochodzie to ważny element bezpieczeństwa na drodze. Zabrudzone mogą ograniczać widoczność, co zwiększa ryzyko wypadku. Właśnie dlatego stosowanie specjalnych produktów do czyszczenia szyb samochodowych, takich jak płyn do mycia szyb, jest niezbędne. Odpowiednio dobrany skutecznie usuwa zabrudzenia i zapewnia doskonałą widoczność podczas jazdy.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!Zapewnij sobie doskonałą widoczność

Sonax Płyn - to specjalistyczny produkt przeznaczony do mycia szyb, dzięki silnej formule zapewnia doskonałą widoczność i pozwala usunąć nawet najcięższe zabrudzenia drogowe. Produkt nie zawiera fosforanów, dlatego ma pozytywny wpływ na środowisko.

Politura zapobiega osadzaniu się kurzu i brudu, dzięki czemu powierzchnia pozostaje czysta na dłużej. Idealnie usuwa zabrudzenia, odciski palców i rysy z powierzchni szyb i lusterek samochodowych nie pozostawiając smug.

Ściereczki do szyb samochodowych, pozwalają nie tylko skutecznie usunąć brud, ale także doprowadzić do porządku zabrudzone powierzchnie we wnętrzu samochodu.

Produkty te, mogą być również stosowane do mycia okien, lusterek w domu czy reflektorów w samochodzie, bez pozostawiania smug.

Sposób użycia naszych produktów jest bardzo prosty. W przypadku płynów do mycia szyb należy ustawić końcówkę, a następnie rozprowadzić płyn po powierzchni. Następnie należy wytrzeć ją do sucha za pomocą ręczników papierowych.

Klienci, którzy kupili nasze produkty do czyszczenia szyb, są zadowoleni a ich skuteczność i łatwość użycia bez wątpienia mają na to wpływ!Nie wiesz, na jakie kosmetyki się zdecydować? Sprawdź naszą ofertę!

Szyby

Jest 5 produktów.

Wyświetlone 1-5 z 5 przedmiotów