Filtruj po

Waga

Waga

Cena

Cena

Pojemność

Pojemność

Czyszczenie felg

Produkty Sonax do felg

Jeśli dbasz o lakier swojego samochodu musisz również pamiętać o oponach i felgach! Zwłaszcza że wystarczy kilka minut i dobry produkt, aby wyglądały jak nowe i nabrały blasku.

Opony i felgi brudzą się szybko, zbierają na sobie wszelkie zanieczyszczenia drogowe. Razem z produktami Sonax do czyszczenia felg stalowych, czyszczenia felg aluminiowych i powierzchni lakierowanych zrobisz to bez wizyty u specjalisty!

Nie wiesz, na jakie kosmetyki się zdecydować? Sprawdź naszą ofertę.Najlepsze preparaty Xtreme do czyszczenia felg

Sonax Xtreme do czyszczenia felg łatwy do użycia płyn, nie zawiera kwasów i zapewnia efekt "krwawiącej felgi" dzięki czemu usunie nawet najbardziej oporny brud m.in. plamy oleju czy zapieczony pył hamulcowy.

Sonax Żel do mycia felg aluminiowych i stalowych doskonale nada się do usuwania uporczywych zabrudzeń. Wysoce skuteczny preparat tworzy specjalną warstwę ochronną zapobiegającą ich osadzaniu.

Polecamy również prawdziwą bestię wśród produktów do czyszczenia felg - Sonax Felgen Beast. Preparat nada się do felg lakierowanych, stalowych, aluminiowych, chromowanych, polerowanych i matowych.

Na koniec polecamy również sprawdzenie innowacyjnego Sonax Xtreme powłoka zabezpieczająca do felg. Najlepiej chroni przed pyłem z klocków hamulcowych, zabrudzeniami drogowymi, solą i wodą.

Czyszczenie felg

Jest 4 produktów.

Wyświetlone 1-4 z 4 przedmiotów