Czyszczenie skóry

Produkty Sonax do skóry

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą najwyższej jakości kosmetyków samochodowych Sonax do pielęgnacji skórzanych elementów wykonanych we wnętrzu pojazdu. Produkty Sonax do czyszczenia skóry pozwolą na samodzielną pracę bez kosztownej wizyty u specjalisty, a dzięki zawartości olejów silikonowych sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.

Chcesz zadbać o tapicerkę skórzaną? Dobry produkt do czyszczenia naturalnych skór gładkich od Sonax nie będzie problemem. Sprawdź naszą ofertę!

Sonax Premium Class to mleczko do czyszczenia skóry 250ml, który pozwala na pielęgnację i łagodne czyszczenie gładkich skór. Bezinwazyjnie usuwa nawet intensywne zabrudzenia powstałe na różnych rodzajach skór gładkich. Jeśli szukasz produktu, który nadaje skórze szczególną sprężystość, chroni ją przed pękaniem i bez większego problemu usuwa brud, polecamy Sonax Mleczko do czyszczenia. W jego składzie znajdują się woski pszczele oraz silikony, które zapewniają skórze ochronę i przywracają jej naturalną przyczepność.

Kolejnym polecanym przez nas produktem jest Sonax Premium Class Balsam do pielęgnacji i konserwacji skóry. Odświeża kolory, zapach skóry oraz świetnie ją odżywia dzięki zawartości olejów silikonowych. Ten sonax do pielęgnacji skóry sprawdzi się zarówno w przypadku skóry sztucznej, jak i naturalnej.

Sonax Xtreme Matowe wysokogatunkowe mleczko do czyszczenia skóry idealnie niweluje efekt poślizgu, usuwa tłuste plamy i impregnuje skórę. Jest odpowiednie do pielęgnacji skóry 250ml, a jego sposób użycia polega na nałożeniu cienką warstwę na czyszczonej powierzchni, co przywraca skórze pierwotną przyczepność.

Dbaj o elementy wykonane z koła motocyklowe, dzięki naszemu asortymentowi kosmetyków do czyszczenia skóry, które sprawdzą się zarówno podczas pracy z różnymi rodzajami skór, jak i podczas codziennej użytkowanie wnętrzu pojazdu.

Zdecyduj się na kosmetyki Sonax do pielęgnacji skóry, które sprostają nawet najbardziej wymagającym klientom. Skorzystaj z naszej oferty już dziś i dowiedz się więcej na temat sposobu użycia, korzyści i rezultatów, jakie można osiągnąć stosując produkty Sonax do pielęgnacji skórzanych elementów wykonanych we wnętrzu pojazdu. Zainwestuj w dobry produkt i zachwycaj perfekcyjnym wyglądem wnętrza swojego samochodu.

Czyszczenie skóry

Jest 9 produktów.

Wyświetlone 1-9 z 9 przedmiotów