Czyszczenie skóry

Produkty Sonax do skóry

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą najwyższej jakości kosmetyków samochodowych do pielęgnowania skórzanych elementów we wnętrzu pojazdu.

Produkty SONAX do czyszczenia skóry pozwolą na samodzielną pracę, bez kosztownej wizyty u specjalisty. Sprostają oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów.

Nie wiesz, na jakie kosmetyki się zdecydować? Sprawdź naszą ofertę!Najwyższej jakości kosmetyki do pielęgnacji skóry<s/trong>

Sonax Premium Class to pianka do pielęgnacji i łagodnego czyszczenia gładkich skór. Bezinwazyjnie usuwa nawet najcięższe zabrudzenia.

Jeśli szukasz produktu, który nadaje skórze szczególną sprężystość, chroni ją przed pękaniem i bez większego problemu usuwa brud polecamy Sonax Mleczko do czyszczenia. Zawarte w nim woski pszczele i silikony zapewniają skórze ochronę i przywracają jej pierwotną przyczepność.

Kolejnym polecanym przez nas produktem jest Sonax Premium Class Balsam do pielęgnacji i konserwacji skóry. Odświeża kolory, zapach skóry i świetnie ją odżywia.

Sonax Xtreme Matowe wysokogatunkowe mleczko do czyszczenia skóry idealnie niweluje efekt poślizgu, usuwa tłuste plamy i impregnuje skórę.Polecamy skorzystanie z naszej oferty!

Czyszczenie skóry

Jest 8 produktów.

Wyświetlone 1-8 z 8 przedmiotów