Środki do myjni samochodowych automatycznych

Jeżeli jesteś właścicielem automatycznej myjni portalowej, tunelowej bądź self-service jesteś w dobrym miejscu. W naszym asortymencie znajdziesz wiele sprawdzonych i skutecznych produktów, dzięki którym zadbasz o nienaganny wygląd i połysk karoserii samochodu.

Sonax Katowice to hurtownia środków czystości dla myjni online. W nowe środki myjące i akcesoria zaopatrzą się tutaj menadżerowie myjni bezdotykowych i automatycznych.

Chemia samochodowa do myjni automatycznych SONAX to:

  • Środki do wstępnego mycia ręcznego, maszynowego i szczotkami
  • Produkty do konserwacji lakieru
  • Środki do osuszania
  • Preparat do uzdatniania wody 
  • Środek do mycia myjni i maszyn

Środki do wstępnego mycia ręcznego to preparaty czyszczące (np. Sonax intensywny preparat czyszczący, aktywna piana), płyny do mycia felg i płyny do usuwania uporczywych zabrudzeń (np. Sonax preparat do usuwania owadów lub Sonax preparat do usuwania smoły i plam oleju).

Profesjonalna chemia samochodowa dla myjni automatycznych to m.in. środki do mycia wstępnego maszynowego, np. Sonax SX Piana Aktywna. Oferujemy również produkty do mycia szczotkami, np. Sonax SX Szampon nabłyszczający.

Oczywiście na myciu pielęgnacja samochodu się nie kończy. Oferujemy również produkty do konserwacji lakieru, takie jak Sonax Molecular piana woskująca oraz woski do pielęgnacji lakieru (np. Sonax SX MultiWax).

Środki chemiczne nie tylko do mycia samochodów

Środki chemiczne dla myjni samochodowych służą również osuszania po czyszczeniu. Dobrym wyborem będzie tutaj Sonax SX Glanz Trockner. Z kolei w uzdatnianiu wody niezastąpiony okaże się środek wspomagający flokulację. Chemia do myjni samochodowych to również Sonax środek do mycia myjni.

Najwyższej jakości i wysokiej wydajności produkty dla myjni samochodowych SONAX odzwierciedlają wiedzę uzyskaną w wyniku ponad 60-letnich badań prowadzonych przez SONAX w Neuburgu nad Dunajem. Produkty są rekomendowane przez wiodących producentów urządzeń takich jak WASHTEC, CHRIST, KARCHAR czy ISTOBAL. Środki do myjni samochodowych marki SONAX to nowa jakość chemii samochodowej i kosmetyków samochodowych.

W naszym asortymencie znajdują się produkty o różnej pojemności, jednak standardowymi są 25L i 5L. Wszystkie potrzebne informacje zostały podane w opisach konkretnych produktów. W razie dalszych pytań zapraszamy do kontaktu. Nasi doradcy chętnie służą pomocą.

Potrzebujesz środków do myjni ręcznej lub studia detailingu? Sprawdź naszą ofertę >>

Środki do myjni automatycznych | Sonax Katowice

Środki do myjni samochodowych automatycznych

Jest 20 produktów.

Wyświetlone 1-12 z 20 przedmiotów