SONAX Odmrażacz do zamków samochodowych 50 ml
  • SONAX Odmrażacz do zamków samochodowych 50 ml

SONAX Odmrażacz do zamków 50 ml - Efekt w kilka sekund

KOD PRODUKTU: 331.541

W ciągu kilku sekund rozmraża zamki i zapewnia długotrwałą ochronę przed ponownym zamarznięciem. Smaruje i konserwuje zamek.

7,87 zł
Brutto
Pojemność
Ilość sztuk

Stan
dostępny
Czas dostawy
do 2 dni roboczych
331.541

Zamarzanie zamków to jeden z częściej występujących zimą problemów. Utrudnia dostanie się do samochodu, a nieumiejętne próby pozbycia się lodu mogą się skończyć uszkodzeniami lub… jeszcze bardziej zamarzniętym zamkiem.

Odmrażacz do zamków Sonax pomaga odblokować zamarznięty zamek (nie tylko) samochodu. To specjalny preparat, który w bezpieczny i szybki pozwala otworzyć auto bez ryzyka uszkodzenia zamka, czy lakieru. Specjalna formuła odmrażacza nie tylko uwalnia mechanizm od lodu, ale równocześnie smaruje i konserwuje go. Dzięki temu zamek nie jest wysuszony i jest bardziej odporny na ponowne zamarzanie.

Środek jest zamknięty w małej poręcznej buteleczce – można go nosić w kieszeni kurtki lub torebce, by w razie potrzeby zawsze mieć go pod ręką.

Jak stosować odmrażacz?

  1. Odkręć korek.
  2. Włóż dozownik do zamka i ściśnij delikatnie buteleczkę. Nie przejmuj się wyciekającym nadmiarem płynu (nie uszkodzi lakieru) – możesz go zetrzeć chusteczką lub ściereczką.
  3. Przekręć kluczyk w zamku.*

*Aby szybciej rozprowadzić środek w zamku i bezpieczniej go rozmrozić, włóż i wyjmij kluczyk kilka razy. Następnie przed otwarciem delikatnie poruszaj kluczykiem na boki, a dopiero potem otwórz zamek.

Sprawdź także inne produkty, które ułatwią Ci przygotowanie samochodu do jazdy zimą: sztyft do uszczelek i odmrażacz do szyb.

9 produktów, z tej samej kategorii

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: